საქართველოს ბანკის ინიციატივით, ღონისძიება “შეხვედრები ბიზნესთან” გაიმართა
საქართველოს ბანკი მცირე და საშუალო ბიზნესის მხარდაჭერას აგრძელებს. ამ მიზნით, Pullman-ში საშუალო ბიზნესებისთვის ღონისძიება „შეხვედრები ბიზნესთან“ გაიმართა.
1771416859
მარიამ ქვრივიშვილმა GREDA-ს წარმომადგენლებთან ელექტროსადგურების მიერ გადახდილი ქონების გადასახადის განაწილებასთან დაკავშირებული კანონპროექტი განიხილა
ეკონომიკისა და მდგრადი განვითარების მინისტრმა, მარიამ ქვრივიშვილმა საქართველოს განახლებადი ენერგიის განვითარების ასოციაციასთან (GREDA)  გამართულ შეხვედრაზე  ელექტროსადგურების მიერ გადახდილი ქონების გადასახადთან დაკავშირებული კანონპროექტი განიხილა. მხარეებმა დეტალურად იმსჯელეს კანონპროექტით გათვალისწინებულ მიმართულებებზე, რომლებიც განახლებადი ენერგიის რესურსებიდან წარმოშობილი გრძელვადიანი სარგებლის პირდაპირ, სამართლიან და ეფექტიან გამოყენებას ითვალისწინებს იმ დასახლებებში, სადაც  ენერგეტიკული პროექტები განხორციელდება.
1771416788
ანასტასია გუბანოვამ მილანის ზამთრის ოლიმპიურ თამაშებზე მოკლე პროგრამით ასპარეზობისას კარიერაში საუკეთესო შეფასება დაიმსახურა
მილნის ზამთრის ოლიმპიურ თამაშებზე დასრულდა ქალთა შორის ფიგურულ სრიალში მოკლე პროგრამით ასპარეზობა.
1771366004
უეფას ჩემპიონთა ლიგის მერვედფინალში გადასასვლელი პლეი-ოფის პირველ მატჩში „პარი სენ-ჟერმენმა“ გასვლაზე „მონაკო“ დაამარცხა
დასრულდა უეფას ჩემპიონთა ლიგის მერვედფინალში გადასასვლელი პლეი-ოფის პირველი დღის შეხვედრები.